Pracujeme ako jeden tím, vďaka čomu vieme poskytnúť našim pacientom široké spektrum kvalitných zákrokov pod jednou strechou. Našou kvalitou napredujeme nielen vďaka neustálemu vzdelávaniu, ale aj vďaka technológiám, ktoré nám dennodenne pomáhajú pri našej práci. Myslíme si, že prevencia je lepšia ako liečba a preto dbáme na systematickú starostlivosť a miniinvazívne liečebné metódy.

Naši lekári

MUDr. Ingrid Lehotská

Zakladateľka Oradentu, ktorá dlhoročné skúsenosti rada odovzdáva ďalším generáciám. HR manažérka a tmel kolektívu našej zubnej ambulancie. Do práce chodí na bicykli.

MDDr. Ingrid Rehorovská

Vždy dobre naladená a kreatívna. Ošetrovanie najmenších jej robí radosť a preto sa špecializuje na pedostomatológiu. Tvorca obľúbeného konceptu Zubár hrou. Najradšej sa venuje vodným športom.

MDDr. Zuzana Labachová

Trpezlivá a pokojná. Svoj čas v ordinácii venuje najmä pedostomatologii a naši malí pacienti sa k nej veľmi tešia. Volne chvíle rada trávi v prírode na dlhých prechádzkach so psíkom.

MDDr. Natália Paličková

Priateľská a empatická. Jej precíznosť využíva najmä v estetickej stomatológii, ale hravo sa popasuje aj s chirurgickými zákrokmi. Za najlepší relax považuje plávanie a kvalitnú gastronómiu. Momentálne venuje svoj čas dcérke na materskej dovolenke.

MUDr. Milan Lehotský

Skúsený endodontista a inovátor, vďaka ktorému naša zubná ambulancia technologicky napreduje. Rád prezentuje a zdieľa svoje skúsenosti na odborných kongresoch, kde pravidelne prednáša. V zime aj v lete si rád zahrá hokej.

Bez nich by to nešlo

Naše pravé ruky, bez sú vždy o krok vpred, aby sme vám zabezpečili plynulé ošetrenie.

7 dôvodov pre Oradent

1. Rodinná klinika s tradíciou

Sme tu pre Vás od roku 1993. Pacient je u nás na prvom mieste. Vaša dôvera nás zaväzuje k najlepším výkonom a vaša spokojnosť je nám najväčšou odmenou.

2. Inovácie a najmodernejšie technológie

Svet technológii a materiálov v zubnom lekárstve neustále napreduje vo vývoji. Je dôležité, aby sme najnovšie trendy sledovali a následne implementovali do praxe. Vy sa len pohodlne usaďte a ostatné nechajte na nás.

3. Neustále vzdelávanie

Byť zubným lekárom je naše poslanie. Vzdelávanie a odborné napredovanie považujeme za kľúčové. O naše poznatky sa radi podelíme a aj preto vzdelávame mladých zubných lekárov v našom školiacom centre. 

4. Našej práci veríme

Sme detailisti a naša práca nás baví. Problémy riešime a neodsúvame ich na neskôr. Vďaka zubným mikroskopom sme posunuli našu starostlivosť na vyšší level a aj preto vám vieme ponúknuť predĺženú záruku.

5. Máme na vás čas

Mať čas na pacienta je jeden z najdôležitejších faktorov kvalitnej práce zubného lekára. Čas na dokonalé odstránenie zubného kazu, čas na dostatočnú dezinfekciu koreňového systému, čas na miniinvazívnu preparáciu na overlay/fazety/korunky, ako aj čas na vyhotovenie kvalitnej anatomickej výplne, 3D zaplnenie koreňových kanálikov, alebo nasadenie protetickej práce. Vďaka dostatku času nielen na samotný výkon, ale aj na jeho kontrolu vieme dosahovať najlepšie výsledky. 

6. Všetko pod jednou strechou a kvalitne

Každý z nás sa špecializuje na iné spektrum výkonov a tak vieme zabezpečiť komplexné ošetrenie vás aj vašich detí. V prípade potreby zhotovenia zubného CT nemusíte nikam chodiť, keďže CT prístroj je priamo na našom pracovisku. 

7. Samozrejme bezbolestne

Vďaka bezbolestnému ošetreniu návšteva u zubára už nie je postrachom. Lokálnu anestéziu aplikujeme pri každom výkone, aj pri ošetrení kazov na mliečnych zuboch. Niektorí pacienti si ku nám dokonca prídu oddýchnuť a nezriedka sa stáva, že si v kresle aj pospia.