Váš zdravý úsmev je naším cieľom

Moderná rodinná zubná klinika

Pracujeme ako jeden tím, vďaka čomu vieme poskytnúť naším pacientom široké spektrum kvalitných zákrokov pod jednou strechou. Našou kvalitou napredujeme nielen vďaka neustálemu vzdelávaniu, ale aj vďaka technológiám, ktoré nám dennodenne pomáhajú pri našej práci. Myslíme si, že prevencia je lepšia ako liečba a preto dbáme na systematickú starostlivosť a miniinvazívne liečebné metódy.

5-ročná záruka

Našej práci veríme a preto na prácu zhotovenú pod mikroskopom dávame vzorným pacientom predĺženú záruku 5 rokov. Je to jednoduché, stačí pravidelne chodiť na preventívne prehliadky a dentálnu hygienu.

Skúsenosti našich pacientov

Oradent navštevujeme celá rodina a vždy sa stretneme s profesionálnym a tiež príjemným prístupom, bez ohľadu na to, aký lekár sa nám venuje. Je vidno, že investujú do špičkového vybavenia, vďaka čomu je ošetrenie šetrné a takmer bezbolestné. Naša 3 ročná dcéra sa tam dokonca na kontrolu a zubnú hygienu teší.
Radoslav Papánek
V Oradente som pacientom už 6 rokov a nikdy nenastala situácia, že by som zaváhal s ich službami. Stále sa zlepšujú tak v prístupe ako aj vo vybavení a odbornosti. Návšteva tu, je ako vstup na bezpečnú pôdu. Obavy zo zubára sú dávno preč, práve naopak. Úsmevy, krásne prostredie, ale hlavne profesionalita a precíznosť. To je pre mňa Oradent!
Roman Krška
Zachránili ste mi zub! Vďaka!
Vasil Ladinsky
Nikto z mojich spolužiakov sa neteší k zubárke, iba ja áno.
Nelka (7 rokov)
Ďakujeme za super prístup - konečne nemá malá strach zo zubárov a nechala si bez problémov vŕtať zub v 3 rokoch. Super moderné vybavenie - ďakujeme ešte raz.
Magdaléna Kapala
Skvelý prístup úžasných, ale hlavne vysoko profesionálnych ľudí, aj k deťom, výborné technické vybavenie, milé prostredie. Ďakujem
Andrea Meszárošová